Покупці розчаровані новим Samsung Galaxy S20 який продається в Україні

2

На сайті Change.org покупці Samsung Galaxy S20 створили петицію , в якій вони вимагають від південнокорейської корпорації припинити дискримінацію жителів різних країн світу, а разом з тим повністю припинити продаж свого флагмана на базі процесора Exynos. За словами користувачів нового флагмана, компанія Samsung продає в США, Китаї і ще декількох країнах світу телефон топового рівня на процесорі Snapdragon 865, який у всіх аспектах перевершує фірмовий південнокорейський чіпсет Exynos 990. Стверджується, що останній працює більш повільно, гірше тримає заряд батареї, а разом з тим забезпечує відчутно більше гіршу якість знімків. Само собою, що ні про що таке сам виробник флагманського телефону не попереджає.

Також стверджується, що в міжнародній моделі Galaxy S20, яка продається в тому числі в Україні та Європі, використовуються камери власного виробництва Samsung, тоді як модель для США, Китаю і ряду інших країн оснащена більш просунутою оптикою Sony, за рахунок якої однакові смартфони, але для різних країн, роблять абсолютно різні за якістю знімки. В даний час петицію, спрямовану на вимогу припинити продажі і випуск «другосортних» смартфонів на Exynos за межами окремих країн світу вже підписало понад 8 000 осіб, і з кожною годиною ця цифра стає тільки більше. У найближчі дні творці петиції збираються направити її керівництву південнокорейської корпорації, а разом з тим в різні державні організації.

Користувачі домагаються того, щоб Samsung початку чесно попереджати всіх покупців своїх смартфонів, в тому числі Galaxy S20, про перевагу моделі на процесорах Snapdragon над моделями на базі Exynos, яке виражається буквально у всьому, аж до якості фотографій. В якості альтернативи, якщо південнокорейська корпорація хоче продавати свої телефони на фірмовим процесорах і далі, вона повинна встановити на них нижчі ціни, щоб тим самим все було чесно, впевнені багато користувачів. До чого призведе вся ця затія сказати складно, однак очевидно, що при рівній вартості Samsung Galaxy S20 користувачі абсолютно точно мають право отримувати рівноцінні смартфони, а не моделі під однією назвою, сильно відрізняються один від одного багатьма аспектами.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Потрібно подавати і нам власникам S20 серії в Україні в суд і вимагати компенсації за моральне розчарування від брехні Самсунг Україна щодо характеритик так званих топових моделей.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут