Xiaomi опублікувала ролик, знятий на камеру Xiaomi Mi 10 Pro з космосу

Час читання: < 1 хв.

Китайський гігант Xiaomi продовжує підігрівати інтерес до флагманського Xiaomi Mi 10 Pro, який готується до виходу на міжнародний ринок. Так, на цей раз компанія опублікувала вражаючий ролик, знятий на камеру Xiaomi Mi 10 Pro з космосу.

Реклама

За словами Xiaomi, ще в минулому році представники компанії запустили супутник, в який була заздалегідь вбудована 108-Мп камера флагманського Xiaomi Mi 10 Pro. Таким чином і був реалізований новий ролик, зроблений вражаючою камерою новинки, на якому глядачам демонструються види Землі з космосу. Завдяки ролику можна визнати, що смартфон оснастили дійсно видатними фото і відеоможливостями.

Зараз читають  OPPO розпочала виробництво надміцних смартфонів

Нагадаємо, що вихід на міжнародний ринок популярного на батьківщині смартфона, запланований на кінець березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.