Apple запатентувала конкурента Samsung Galaxy Fold

486

Згинаючі смартфони стали новим трендом. Такі пристрої вже представили SamsungMotorola і HUAWEI. Згідно з останніми даними, над подібним гаджетом працює і компанія Apple.

Apple

Новий патент був виданий Apple Бюро по патентах і товарних знаків США (USPTO). Судячи з усього, пристрій отримає згинаючий дисплей, з’єднаний за допомогою спеціальних шарнірів. Мова йде про два варіанти дизайну: класичний, коли основний екран буде згорнутий всередину, і складається в кілька шарів.

Apple

Точних відомостей про матеріал покриття дисплея немає. Складана частина може бути посилена хімічними речовинами і виготовлена ​​зі скла, сапфіру або будь-якого іншого керамічного матеріалу. У патенті вказується, що захисні листи будуть використовуватися для «полегшення локального вигину або вигину без створення неприйнятного внутрішньої напруги». 

Apple

У патенті описується застосування декількох датчиків, включаючи акселерометр, гіроскоп, магнітометр та інші, які повинні визначати правильну орієнтацію дисплея. Apple також розглядає можливість використання сенсорів для виключення, відключення або перекладу екрану в режим очікування в той момент, коли пристрій знаходиться в складеному стані.

Apple

Згідно з документом, смартфон можна буде розмістити в такий спосіб: під кутом 90 градусів, використовуючи нижню частину в якості цифрової клавіатури, або в складеному стані, розмістивши його на тумбочці, де пристрій зможе показувати корисну для користувача інформацію.

Apple

Поки не ясно, чи планує Apple випускати подібний гаджет або ж це черговий патент, який ніколи не буде втілений в життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я