Приблизний час читання: 3 хв

Презентацію iPhone 9 можуть скасувати

0

Округ Санта-Клара в штаті Каліфорнія випустив рекомендації по боротьбі з коронавірусом. У цьому районі було виявлено шість нових випадків захворювання вірусом, загальне число підтверджених хворих досягло 20 осіб. Під озвучені рекомендації потрапляють багато великих компаній і їх заходи.

Округ радить жителям і компаніям уникати непотрібних поїздок і скасувати великі заходи. Туди ж відносять відрядження і великі особисті зустрічі.

Через це, швидше за все, постраждає презентація iPhone 9. З чуток, купертіновці могли показати смартфон в кінці березня. Якщо ситуація швидко не вирішитися, то скасувати можуть і річну WWDC 2020.

Apple

Керівництво округу зачіпає не тільки Apple, але і інших великих роботодавців Силіконової долини, офіси яких розташовані в Санта-Кларі. У їх число входить Google, Tesla, Netflix Nvidia і Facebook. Багато з них вже відмовлялися від участі у виставках і заборонили поїздки співробітників в Китай, Італію та Південну Корею.

Читайте також  В мережі розаовіли про характеристики камери iPhone 13
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут