Смартфони

Огляд Huawei P20: флагман з мінімумом компромісів

Share
Час читання: 3 хв.

Два роки тому Huawei випустила лінійку топових смартфонів. Вона складається з трьох моделей мобільних пристроїв. Середній з них є P20. Вартість смартфона змушує розглянути технічні характеристики гаджета, щоб переконатися в його флагмановскомe оснащенні.

Що собою являє модель P20?

Камера пристрою, розташована на задній панелі, має два модулі. Роздільна здатність кольорового об’єктива становить 12 мегапікселів, а монохромного – 20. На камеру смартфона можна записувати відео в HD-якості, а також використовувати функцію супер повільного запису. Недоліком є ​​лише дворазовий зум.

Дисплей гаджета виготовлений за технологією IPS. Його діагональ становить 5,8 дюйма. Технологія створення матриці пристрою не є передовою. Це ще одна негативна особливість смартфона. Також модель P20 не має захисту від пилу і вологи.

Процесор пристрою – Kirin 970 – складається з восьми ядер. Чотири з них – ARM з частотою 2,36 гігагерц. Інша половина ядер має частоту 1,8 гігагерц. Окрему увагу було приділено NPU. Вбудований модуль дозволяє працювати з нейросетями.

Пам’ять пристрою ділиться на оперативну і вбудовану. Її обсяги становлять 4 і 64 гігабайти відповідно. Також у моделі смартфона є версія на 128 гігабайт вбудованої пам’яті. Слот під карту пам’яті відсутній. Також ми Вам пропонуємо купити Хуавей П 40 за вигідною ціною.

На смартфон встановлена ​​операційна система Android 8.1. Ємність батареї становить 3,4 міліампер-годин. Також є підтримка швидкої зарядки.

Дизайн смартфона

Задня панель пристрою скляна. Бічні грані смартфона виконані з заліза. Завдяки зменшеним габаритам, пристрій впевнено лежить в руці. Екран займає близько 80 відсотків передньої панелі гаджета. У нижній частині дисплея розташовується сканер відбитків пальців.

У верхній частині передньої панелі присутня «моноброва». У неї вбудована фронтальна камера і динамік. За допомогою налаштувань можна приховати «чубок». Однак під різними кутами її буде видно, тому що технологія виготовлення дисплея не є передовою.

На правій бічній грані розташовується кнопка живлення. Вона невеликого розміру і має червону смужку. Над нею знаходиться кнопка управління гучністю. Зверху розташовується додатковий динамік. У ліву бічну грань смартфона вбудований слот під сім-карту. Внизу знаходяться зовнішні динаміки і USB-роз’єм. Підключити дротяні навушники стандартним способом неможливо. Для цього в комплекті зі смартфоном іде перехідник, який має роз’єм розміром 3,5 міліметра і невеликий шнур Type-C.

У смартфона є три кольори: чорний, синій і градієнтний. Зовні він привертає користувачів. Однак при торканні на скляному корпусі залишаються відбитки пальців, тому його необхідно постійно протирати.

Інтерфейс пристрою

Смартфон підтримує можливість оновлення операційної системи до Android 9.0. Власник гаджета має можливість поміняти стиль, тему, відображення меню та інші параметри інтерфейсу.

Розблокувати модель P20 можна за допомогою двох сканерів. Один з них реагує на обличчя власника смартфона, а інший – на відбиток пальця. Розпізнавання облич показує бездоганну роботу тільки при наявності хорошого освітлення.

Мобільний пристрій підтримує кілька жестів для спрощеного управління. Найбільш поширеним з них вважається зменшення розміру екранного відображення для роботи однією рукою.

До переваг пристрою можна віднести наступні:

1. якість знімків, зроблених на основну камеру;

2. потужний процесор;

3. якісне екранне відображення;

4. тривалий час роботи без додаткової зарядки;

5. зручний інтерфейс;

6. зовнішній вигляд.

З недоліків експерти виділяють:

– відсутність слота для установки карти пам’яті;

– відсутність роз’єму розміром 3,5 міліметра для підключення навушників.

В цілому пристрій може замінити P20 Pro. Воно оснащене таким же потужним процесором, має зручний інтерфейс і низьку вартість в порівнянні з моделлю Pro. Єдине, на що слід звернути увагу при покупці, – розмір вбудованої пам’яті. Під час вибору необхідно пам’ятати про відсутність можливості збільшити обсяг.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024