Microsoft випустить власний антивірус для iOS і Android

0
Компанія оголосила, що готує реліз програмного рішення Defender Advanced Threat Protection для мобільних операційних систем.

Компанія оголосила, що готує реліз програмного рішення Defender Advanced Threat Protection для мобільних операційних систем.

У портфоліо Microsoft входять не тільки операційна система Windows і пакет Office. Одна з розробок софтмейкера – фірмовий антивірус, який експерти AV-Test визнали одним з кращих на ринку. А незабаром редмондці випустять мобільну версію додатка для пристроїв під управлінням Android і iOS.

Що готує Microsoft

У список можливостей додатка увійдуть такі функції, як запобігання завантаження небезпечних сторінок і захист гаджетів від фішингових атак. Віце-президент Microsoft Роб Леффертс підкреслив, що “Android і iOS досить безпечні, але шкідливі програми дійсно існують на цих платформах”.

Читайте також  Новий смартфон Xiaomi Mi 10T – розчарування по всіх характеристиках

Антивірус для інших платформ

Раніше корпорація вже випустила програмне забезпечення Defender ATP для Windows і macOS. Додаток пропонує такі функції, як профілактичний захист, виявлення загроз і автоматичне сканування.

Дата виходу

Дата появи мобільної версії Defender в Google Play і App Store буде оголошена розробником пізніше.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут