Apple розкритикували за велику кількість реклами в iPhone і iPad

1

Останнім часом все частіше виникає тема появи великої кількості реклами в операційних системах сучасних електронних пристроїв. За це критикували MIUI, EMUI та інші популярні графічні оболонки.

Тепер же користувачі iOS почали скаржитися на засилля реклами в операційній системі iOS 13. Варто відзначити, що Apple в основному рекламує власні сервіси, включаючи Apple Music, Apple TV+, Apple News+, Apple Card, Apple Arcade, App Store і так далі.

Стів Стреза( Steve Streza), розробник iOS-додатку Tumblr, виклав великий пост у своєму блозі, який отримав назву «iOS — це рекламне ПЗ».

Читайте також  OnePlus 8 Prо отримає бездротову зарядку потужністю 30W та реверсивну бездротову зарядку

Якщо власник пристрою не є користувачем того чи іншого сервісу Apple, він постійно буде бачити цю рекламу, при цьому рекламні оголошення не можна відключити.

Розробник вважає, що Apple, яка дуже багато заробляє саме на сервісах, буде ще більш агресивно інтегрувати рекламу в свої оболонки.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

1 коментар

  1. І де ж ця реклама в iOS знаходиться, де докучає?
    А, в магазині… Ти ба, хлопів дивує реклама в магазині. Угу.
    А де в операційній системі вона є? Я реклами взагалі не бачу ніколи, які б функції не використовував. Вона і в App Store видна, коли шаритиме там невідомо чого, а коли зайшов-знайшов-скачав, то її теж не видно.
    Про що ви пишете, самі знаєте?
    Але мій мейл, для чогось, вимагаєте. Спамитемете?)

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут