Ціни на iPhone виростуть, iPhone 9 і iPad Pro затримуються

0
Ціни на iPhone виростуть, iPhone 9 і iPad Pro затримуються

Продовжують з’являтися нові відомості про те, як спалах коронавіруса може вплинути на терміни виходу нових пристроїв Apple. Крім того, стало відомо, що затримка виробництва викличе не тільки дефіцит, а й підвищення цін на вже випущені моделі iPhone.

Джерела стверджують, що в даний момент виробництво смартфонів iPhone на китайських заводах йде з явним відставанням графіка. Партнери Apple на даній стадії можуть обробити від 30 до 50% замовлень.

Днями Apple повідомила в заяві для інвесторів, що компанія не зможе досягти запланованої виручки за квартал. Це пояснюється помітним збоєм в глобальних постачаннях iPhone через епідемію коронавіруса і зниження споживчого попиту в Китаї.

Також повідомляється, що масове виробництво нової дешевої версії iPhone , яка повинна вийти під назвою iPhone 9, якщо і почнеться в березні, то не факт, що смартфон надійде в продаж протягом березня або навіть квітня цього року.

Джерела з ланцюжка поставок стверджують, що зростання цін на смартфони iPhone та іншу продукцію Apple є фактично неминучим. І якщо у Apple все ж вийде випустити iPhone 9 в березні-квітні цього року, то новий iPad Pro точно затримається.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут