Гнучкий Motorola Razr 2019 продовжує неприємно дивувати

1

Motorola Razr 2019 – це експеримент і полігон для обкатки технології гнучкої матриці. Його завдання викликати вау-ефект і тиснути на ностальгію тих, хто пам’ятає легендарні розкладачки Motorola. Як не сумно, але в плані надійності, міцності і доведення до розуму – це далеко не ідеальний пристрій.

У гнучких матриць предостатньо проблем і нові відомості тільки підтверджують це. Журналіст ресурсу inputmag.com Реймонд Вонг вирішив поділитися своїм досвідом експлуатації Motorola Razr. І на жаль, він аж ніяк не радісний. Для наочності він супроводив свій пост фотографіями, які розкривають всі ті проблеми гнучкого екрану, якими рясніє дорога новинка.

Після кількох днів експлуатації на дисплеї з’явилася смуга з битих пікселів, а в місці згину сенсор перестав реагувати на дотики. Те, що на згині буде складка, мало хто сумнівався. А ось поява повітряного міхура між поверхнею дисплея і прозорою плівкою, стало відкриттям.

Величезне розчарування спіткало журналіста, коли він виявив, що дисплей розколовся на місці згину. При цьому він стверджує, що ніяким зовнішнім впливам смартфон не піддавався. Більш того, до інциденту він перебував в кишені джинсів репортера, і вони не були сильно обтягуючі.

Серед можливої ​​причини розколу екрану він називає перепад температур. До цього він зробив на камеру Motorola Razr кілька фото і на вулиці температура повітря була десь -1 – 2ºС. Потім смартфон виявився в теплому приміщенні і це могло спровокувати пошкодження матриці в місці згину.

Реймонд Вонг звернувся за коментарями до Motorola. На даний момент компанія ніяк не прокоментувала ситуацію.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

1 коментар

  1. Технологія гнучких екранів є мертвою спочатку.Яка така необхідність робити екран гнучким???
    Сматфон на місяць.Мода швидко минеться,так і не почавшись,ось побачите.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут