Ось так повинен виглядати Samsung Galaxy A70e

0

Таким може бути Samsung Galaxy A70e. На даний момент сама компанія ніяк не коментує рендери, на яких нібито зображена ця модель. Їх джерело – @OnLeaks, який стабільно ділиться подібними сливами і, як правило, вони достовірні. Тому і на цей раз у нас немає підстав не довіряти йому.

У зовнішності Galaxy A70e відразу кидається в очі, що при оформленні основної камери виробник дотримувався класики. У випадку з цим смартфоном відмовилися від прямокутного майданчика і вважали за краще оформити камеру в стилі торішніх пристроїв компанії з вертикальним розташуванням датчиків зображення.

Присутність сканера відбитків пальців на «тильній стороні» змушує робити припущення, що смартфон не отримає AMOLED-матрицю, а буде задовольнятися IPS. І це дуже дивно з огляду на приналежність цього апарату до А-серії, а також те, що Galaxy A70 пропонує AMOLED-панель з вбудованим в неї сканером відбитків пальців. Спрощення серйозні, але чи виправдані вони.

Ще один спірний момент – наявність порту microUSB, а не USB Type-C. Але при цьому залишили недоторканим 3,5 роз’єм для навушників на верхній межі. На правій стороні розташувалися клавіші управління, а також смартфон отримав Infinity-V дисплей діагоналлю 6,1 дюйма.

Габарити Galaxy A70e склали 156,8х76,45х9,35 мм і товщина корпусу може вказувати на те, що всередині ховається ємна батарея.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут