1 хвилина 8К відео, записаного на Galaxy S20, займає 600МБ

0

Щоб трохи “злякати” тих, хто хотів знімати 8К відео на Galaxy S20, корейський виробник розкрив, що одна хвилина відео, знятого в такій роздільній здатності, займатиме 600МБ на хвилину.

Простіше кажучи, якщо ви захочете знімати відео у 8К на смартфон, внутрішня пам’ять пристрою заб’ється дуже швидко. Samsung розказали виданню The Verge, що п’ятихвилинне відео займатиме близько 3ГБ пам’яті.

Обмежений об’єм пам’яті – не єдина проблема, коли мова йде про запис 8К відео на Galaxy S20. Максимальний час запису – 5 хвилин, згідно з інформацією від SamMobile. Також є обмеження в частоті кадрів – лише 24 кадри/с, ніяких 30 чи, тим більше, 60 кадрів.

У девайсах встановлено 512ГБ внутрішньої пам’яті, яка може бути збільшена ще на 1ГБ за допомогою карти пам’яті microSD. В результаті можна отримати до 1,5ТБ. Зрозуміло, не весь цей об’єм буде доступний для мультимедіа, бо система та програми також будуть займати місце. Такого об’єму пам’яті у будь-якому випадку має вистачити на 24 години запису 8К відео.

Читайте також  Голова Redmi не бачить сенсу в 4G-смартфонах дорожче $285

Безумовно, це не змінить того, що компанія буде рекламувати цю фішку, бо в ній є і велика кількість плюсів. Завдяки високій роздільній здатності, ви зможете отримати знімок роздільною здатністю 33МП просто з відео, тобто робити фото з кадрів 8К відео, знятих на Galaxy S20. На жаль, можливість відтворювати 8К відео в оригінальній роздільній здатності є лише на телевізорах з нативною підтримкою 8К, а таких на ринку дуже мало, а ті, які є – неймовірно дорогі.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут