Приблизний час читання: 4 хв

iPhone 12 виявиться дефіцитним смартфоном

0

Коронавірус не тільки забрав безліч людських життів, він ще здорово заважає індустрії. Спочатку були затримки з поставками комплектуючих, потім зупинилися заводи, вчора скасувалася найбільша виставка-форум MWC 2020, а у вересні може трапиться дефіцит iPhone 12.

Про це пише відомий ресурс DigiTimes. За його даними, Apple не відправила інженерів в Китай для проведення інженерно-перевірочного тесту (Engineering Validation Test, EVT) iPhone 12. EVT проводиться на прототипах, щоб переконатися, що вони правильно функціонують, відповідають всім специфікаціям і стандартам Apple. Проведення EVT-обов’язкова частина процедури, що передає запуск пристрою у виробництво.

Далі простий логічний ланцюжок: чим пізніше інженери потрапляють в Китай, тим пізніше стартує виробництво iPhone 12, тим менше буде обсяг складських запасів до вересня і тим виразніше буде відчуватися дефіцит смартфонів на старті продажів. У тому, що виробництво iPhone стартує до прем’єри, ніхто не сумнівається — в цьому зацікавлена і сама Apple, і партнери. Але якщо воно зазвичай починалося в червні, то в цьому році може початися пізніше.

Читайте також  Продуктивність нового iPhone 12 розчарувала

Цікаво, що бюджетний iPhone SE2 (він же iPhone 9) ця проблема обійшла стороною: його виробництво стартувало ще до панічного закриття заводів. Втім, і в цьому випадку коронавірус, швидше за все, зробить свою справу: прем’єра і старт продажів очікуваної новинки можуть підзатриматися.

 

ДЖЕРЕЛОslashgear

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут