Як виглядає інтерфейс Android, доопрацьований Microsoft?

0

Microsoft показала прототип двоекранного смартфона Surface Duo під управлінням ОС Android восени минулого і пообіцяла запустити пристрій в продаж в кінці поточного року. Але поки пристрій не засвітився ні в одному тесті або розпакуванні, інформацію про нього доводиться збирати по крихтах. Китайський ресурс запропонував поглянути на інтерфейс смартфона.

Над ним, як повідомляється, Microsoft працювала спільно з Google. Скріншоти, до слова, зроблені не з реального пристрою, а емулятора: він входить в набір Microsoft Android SDK і дає можливість розробникам тестувати на сумісність своє ПЗ, а також перевіряти, наскільки воно придатне для смартфона з двома екранами. Емулятор заснований на AOSP (Android Open source Project), тому в ньому немає додатків Google.

Якщо ж говорити про інтерфейс, то він мало чим відрізняється від стандартного інтерфейсу Android.

Читайте також  Так виглядає новий планшет Samsung

Як зазначається, всі основні функції працюють справно, а кожен додаток відкривається тільки на одну половинку, після чого під ним з’являється значок цього самого додатка. Згодом програму можна перекинути на інший екран, причому це відбувається дуже плавно.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут