Несподівана фішка Galaxy Z Flip

0

Новий, поки що неанонсований, але вже, по факту, підтверджений гнучкий смартфон компанії Samsung під назвою Galaxy Z Flip отримає несподівану фішку – в момент розкладання і складання не обов’язково повністю розкладати смартфон або тримати його складеним, як це реалізовано зараз у прямого і, по факту, єдиного конкурента Galaxy Z Flip – Moto Razr 2019, а можна поставити його вертикально, розкладеним на 90°, на будь-яку поверхню, що може бути дуже зручним, наприклад, під час відеодзвінків.

Це також буде зручним, якщо ви захочете переглядати щось без спеціальної підставки. Також досить ймовірними є сценарії застосування цієї функції для фото чи відео – ви можете використовувати цю функцію замість встановлення смартфона на штатив, якщо сценарій зйомки дозволяє це зробити.

У компанії Google є функція відображення статусної інформації і сповіщень під час встановлення на вертикальну станцію бездротової зарядки Pixel Stand, яку треба докуповувати окремо від смартфона за немалу ціну – 70$. Компанія Samsung може реалізувати таку саму функцію навіть без спеціальної станції і під час зарядки звичайний кабелем саме завдяки куту нахилу смартфона під час зарядки.

Читайте також  Стабільна Android 10 прилетіла на народний флагман Pocophone F1

Очікується офіційне підтвердження цих функцій від компанії Samsung, і якщо всі перераховані функції таки будуть доступні, це може стати значною перевагою Galaxy Z Flip над Moto Razr 2019.

Джерело: Android Authority
Автор: Ben Jamin

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут