Власники смартфонів Xiaomi зможуть простежити в реальному часі поширення хвороб і епідемій

0

Зараз компанія надала своїм користувачам швидкий доступ до функції, яка інформує про поширення хвороби в своєму фірмовому голосовому помічнику.

Компанія Xiaomi турбується про своїх користувачів так, як ніяка інша компанія. Так, в минулому році в смартфонах фірми з’явилася функція попередження про землетруси, і працює вона, досить справно. А зараз Xiaomi першою запропонувала користувачам своїх смартфонів моніторинг поширення небезпечного коронавірусу в реальному часі.

Смартфони Xiaomi в режимі реального часу будуть інформувати про поширення епідемії коронавируса

Епідемія почалася якраз в Китаї, за даними на 21 січня було 222 підтверджених випадків зараження вірусом 2019 nCoV. Причому тепер офіційно повідомляється, що він передається від людини до людини. ВООЗ навіть збирала екстрене засідання з обговорення небезпечної ситуації, так що проблема зовсім не надумана.

Читайте також  Справжній "старомодний" Xiaomi Mi 10 з'явився на рекламному плакаті

Тому Xiaomi запропонувала простий інструмент стеження за епідеміологічною обстановкою, пов’язаною з 2019-nCoV. Користувач може або ввести голосовий запит помічникові ( «епідемія пневмонії в реальному часі»), або натиснути на відповідну галочку в меню, що відкривається свайпом вправо з робочого столу.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут