Вже навесні смартфони отримають захист нового покоління

0

В ході виставки Consumer Electronic Show 2020 французька компанія Isorg продемонструвала нову модель дактилоскопічного датчика, який суттєво відрізняється від вже представлених на ринку рішень.

Особливістю нового сканера відбитків пальців є, по-перше, те, що він розпізнає відбитки по всій поверхня екрану, а по-друге, сканує одночасно відразу чотири пальці. Цього не може робити жоден існуючий дактилоскопічний датчик.

Після появи подэкранных сканерів відбитків пальців виникли сумніви в їх надійності, так як в ході експериментів з’ясувалося, що їх досить просто обдурити. Датчик, який розробила французька компанія, дозволяє розпізнавати користувача по 4 пальцях одноразово, що істотно підвищує безпеку для користувача даних.

Читайте також  Bluetooth на смартфонах Android виявився небезпечним

Розробники підтвердили, що новий датчик може використовуватися з різними дисплеями, включаючи гнучкі, тобто він може з’явитися в таких складних смартфонах різних виробників.

Товщина нового дактилоскопічного датчика становить менше 300 мкм, масове виробництво повинно початися найближчим часом, постачання виробникам смартфонів стартують навесні 2020 року.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут