Categories: Смартфони

OnePlus обіцяє до 7 000 доларів за баги в своїх смартфонах

Share
Час читання: < 1 хв.

Компанія OnePlus оголосила про створення Security Response Center (OneSRC), що дослівно перекладається як «Центр реагування на проблеми безпеки». Це нова програма винагород китайського виробника, яка покликана підвищити безпеку екосистеми OnePlus. Компанія пропонує всім бажаючим до 7 тис. доларів за знайдені помилки будь-якого рівня в програмному забезпеченні її смартфонів. Відповідно до опису на офіційному сайті OnePlus, в програмі можуть брати участь дослідники безпеки і хакери, які хочуть заробити. Ось тільки максимальна винагорода компанія готова заплатити тільки в «особливих випадках». Більшість помилок і вразливостей в системі безпеки смартфонів оцінюються нею в суму від 50 до 1500 доларів в залежності від рівня небезпеки.

Запуск програми винагороди OnePlus не є несподіванкою, особливо після численних випадків, пов’язаних з порушенням безпеки смартфонів, які спостерігалися в останні роки. Так, наприклад, в 2017 році в багатьох смартфонах OnePlus був виявлений бекдор, який дозволяв шкідливому програмному забезпеченню легко обійти вбудований захист пристрою. На початку 2018 року OnePlus знову потрапила в заголовки новин вже з приводу проблем з безпекою на сайті компанії, що поставило під ризик витоку даних про кредитні картки приблизно 40 тис. користувачів.

На щастя, останні на сьогоднішній день моделі смартфонів OnePlus, схоже, позбавлені будь-яких серйозних багів безпеки, але компанія хоче себе підстрахувати, щоб знайти будь-які помилки, перш ніж вони будуть використані зловмисниками.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025

    ТОП-3 безкоштовних антивіруси, які варто встановити вже зараз

    У сучасному світі кіберзагроз мати антивірус — це вже не розкіш, а необхідність для кожного…

    16.01.2025

    Інсайдер показав, як виглядають Galaxy S25, S25+ і S25 Ultra поруч із тонким S25 Slim

    Samsung Galaxy S25 Slim буде найтоншим смартфоном у серії Galaxy S25. Раніше ця інформація вже…

    16.01.2025