HarmonyOS стартує в смартфонах Huawei і Honor вже в 2020 році

0

Президент Huawei доктор Ван Чен Лу (Wang Chenglu) заявив у ході нещодавньої конференції розробників, що вже в наступному році операційна система HarmonyOS почне з’являтися на смартфонах компанії.

Ван Лу Чен підкреслив, що Harmony не замінить Android, яка як і раніше є найкращою операційною системою для компанії Huawei і поки що залишиться такою, якщо говорити про більшість мобільних пристроїв виробника.

Читайте також  Названо найпродуктивніший смартфон 2019 року за версією китайського AnTuTu

Також були оприлюднені додаткові цікаві факти щодо нової операційної системи. HarmonyOS буде поширюватися в смартфонах компанії на міжнародному ринку, а не тільки в Китаї, як вважалося раніше. Ван Чен Лу додав, що відкритий вихідний код HarmonyOS буде опублікований в серпні наступного року. Приблизно в той же час Google повинна випустити фінальну версію Android 11.

Не так давно Джой Тан (Joy Tan), старший віце-президент Huawei зв’язків з громадськістю, заявив, що код HarmonyOS має менше рядків, при цьому операційна система отримала більш високий рівень безпеки, ніж Android. Counterpoint Research стверджує, що HarmonyOS перевершить Linux до кінця 2020 року і стане п’ятою за популярністю мобільною операційною системою.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут