Apple випустить “абсолютно бездротовий” iPhone без роз’єму Lightning і безрамковий iPhone SE 2 Plus

0

Витік інформації про відразу п’ять нових iPhone, які компанія Apple може випустити в 2020 році, що стався вранці, здобув додаткову вагу. Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками в ланцюжку виробничих поставок, опублікував такий же прогноз.

Читайте також  Xiaomi виплатить гроші всім власникам смартфонів

Судячи з усього саме зі звіту Мін-Чі Куо і була взяті ранкові подробиці про лінійку Apple на 2020 року. Однак аналітик не зупинився на цьому з зробив ряд цікавих прогнозів на 2021 рік.

За даними аналітика, у другій половині 2021 року Apple випустить модель iPhone «найвищого» класу без роз’єм Lightning, яка забезпечить «абсолютно бездротове» використання. На початку 2021 року Мін-Чі Куо чекає запуск iPhone SE 2 Plus — морального спадкоємця популярного iPhone SE в безрамковому дизайні, але без системи розпізнавання осіб Face ID. Замість цього, ми побачимо сканер відбитків пальців Touch ID в кнопці включення, яка розташується на боці. Раніше аналітик з JPMorgan повідомив, що Apple зважилася на кардинальні зміни у своїй стратегії з випуску смартфонів і почне випускати iPhone двічі на рік, а не тільки восени.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут