Гнучким смартфонам доведеться потіснитися

0

У відповідному до завершення 2019 році на ринок вийшли перші складні смартфони з гнучкими екранами — Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X, а також була представлена нова розкладачка Motorola Razr. Судячи з усього, незабаром до Samsung з Huawei може приєднатися і компанія LG.

Читайте також  Смартфони на Android замінять документи

Корейський виробник вже давно експериментує з гнучкими екранами. LG опрацьовує ідеї різних форм-факторів — від розкладачок в стилі Motorola Razr і складних моделей зі стилусом, до апаратів з згортається і навіть розсувним екраном. Нова патентна заявка ненастолько революційна.

Вона описує складаний смартфон з гнучким екраном OLED, по зовнішньому вигляду і конструкції досить сильно нагадує Huawei Mate X. Смартфон складається екраном назовні, з однією з сторін є вузька планка з набором модулів камер. Правда, на відміну від Huawei Mate X, планка з камерами розташована на стороні з екраном.

Нинішній президент LG Mobile Хванг Джон-Хван (Hwang Jeong-hwan) підтвердив в минулому році, що компанія теж розробляє складаний смартфон. Однак він підкреслив, що LG не поспішає і не прагне стати першою.

Офіційний дебют першого складного смартфона LG можна очікувати на січневій виставці CES 2020 або Лютневої mwc 2020.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут