Google заплатить $1,5 млн за злом смартфонів Pixel 3 і 4

0

Компанія Google опублікувала нові умови програми Android Security Rewards, покликаної стимулювати пошук вразливостей в її смартфонах. Зараз в програмі беруть участь пристрої Pixel 4, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 3 і Pixel 3 XL.

Програма поширюється на раніше не виявлені помилки в програмному забезпеченні, що працює на перерахованих смартфонах. Говорячи точніше, помилки, знайдені в коді AOSP, бібліотеках і драйверах OEM, ядрі, коді Secure Element, в ОС TrustZone і її модулях. Крім того, можуть бути винагороджені ті, хто знайде помилки у вбудованому по чіпсетів, якщо ці помилки можуть відбитися на захищеності Android.

Читайте також  Samsung Galaxy Alpha Pro майже повністю копіює Xiaomi Mi Mix Alpha

Що стосується суми, вона залежить від того, який саме елемент системи безпеки зламаний. Найбільше — до 1 млн доларів — покладається за злом чіпа Pixel Titan M. Уразливості в Secure Element, Trusted Execution Environment і ядрі можуть принести виявили їх дослідникам до 250 000 доларів кожна. Знайшовши слабке місце в привілейованих процесах, можна отримати до 100 000 доларів. Якщо можливість злому буде продемонстрована в певних попередніх версіях Android для розробників, покладається премія до 50% основної суми.

Ознайомитися з повними умовами програми можна на сайті Google.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут