Samsung Galaxy S11 і OnePlus 8 Pro отримають однакові екрани на 120 Гц

0

Ігровий смартфон Asus ROG Phone був першим телефоном з екраном, який отримав частоту оновлення 90 Гц. З запуском OnePlus 7 Pro, який теж отримав такий екран, тенденція посилилася.

Багато виробників смартфонів почали пропонувати те ж саме в своїх флагманських моделях, в тому числі Google. Всього через три місяці буде представлена лінійка Samsung Galaxy S11, яка повинна отримати екрани з частотою оновлення 120 Гц.

Згідно з новими відомостями, OnePlus 8 Pro також матиме суперплавний дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Варто додати, що екран з частотою 120 Гц вже дебютував в Asus ROG Phone II.

Чутки вказують на те, що новий iPhone Apple 12, який буде випущений в наступному році, також буде оснащений дисплеєм з частотою 120 Гц, що компанія, як очікується, назве дисплеєм ProMotion OLED. Потрібно додати, що Apple представила дисплей ProMotion на своєму iPad Pro близько двох років тому.

Читайте також  Новий розумний годинник Samsung похвалиться рекордним об'ємом флеш-пам'яті

Очікується, що OnePlus 8 Pro буде оснащений не тільки дисплеєм з частотою 120 Гц, але і чотиримодульною камерою. Основний датчик зображення може мати роздільну здатність 64 або 108 Мп.

За наявними відомостями, Смартфони OnePlus 8 і 8 Pro повинні представити в другому кварталі наступного року.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут