Categories: Смартфони

Google хоче змінити спосіб обміну текстовими повідомленнями

Share
Час читання: 2 хв.

Нове оновлення програмного забезпечення показує, що у Google є кілька ідей для зміни способу взаємодії з текстовими повідомленнями.

Оновлення, назване Google Messages 5.2 ( «Повідомлення»), яке включає в себе кілька нових програмних функцій, які можуть зробити текстові повідомлення набагато зручнішими. Функції під назвою «Нагадування чату», «Бульбашки» і «Пропоновані стікери» можуть дозволити вам набагато простіше планувати і виконувати завдання завдяки потужному штучному інтелекту Google.

«Нагадування чату призначені для тих випадків, коли ви хочете діяти або відповісти на повідомлення трохи пізніше. Тепер ви можете натиснути і утримувати чат, після чого викликається меню, питається, коли ви хочете отримати нагадування з новим повідомленням. Варіанти за замовчуванням: одна година, вранці, опівдні або вночі, але ви можете вибрати бажане час і дату для повторного повідомлення.

Також хакер Джейн Манчум Вонг виявила докази того, що Google планує впровадити метод повідомлень «Бульбашки» ( «Bubbles») в повідомленнях у складі Android 10.

Він буде працювати аналогічно схожою функції в месенджерах, дозволяючи отримувати і відповідати на повідомлення, не відкриваючи додаток, що робить процес ще простіше і швидше, коли ви зайняті.

Третя і остання функція, яка була знайдена, називається «Пропонованими наклейками» ( «Suggested Stickers»). Вона може виявитися дуже корисною, коли ви намагаєтеся спланувати ділову зустріч або просто провести день з друзями.

Ці стікери нададуть вам можливість переглядати довколишні заходи, наприклад, покази в кінотеатрах, швидше відповідати контактам з допомогою попередньо написаних відповідей (аналогічно Gmail), а також повідомляти розташування співрозмовника.

Google Messages 5.2 поступово стає доступним в Google Play, причому перша з цих трьох функцій вводиться відразу, а дві останні, як очікується, будуть представлені в майбутньому.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Googleукр
  • Останні записи

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024

    Користувачі Galaxy S24 Ultra розповіли про проблеми з антибліковим покриттям

    Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…

    17.12.2024