Xiaomi оснастить смартфони Redmi 9 і Redmi Note 9 новими можливостями

0

При створенні подібних моделей компанія-виробник змушена відштовхуватися від їх обмеженою собівартості, тому встановити в них передове новітнє технічне оснащення не представляється можливим, і це цілком собі реальний факт. Втім, навіть не дивлячись на обмежений бюджет, смартфони Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 отримають новітній IPS-екран з вбудованим в нього сканером відбитків пальців. 

Мобільні пристрої з початкової цінової категорії з такою особливістю почнуть випускатися вже в найближчі кілька місяців, тому далеко не факт, що новинки саме від цього бренду стануть першими, які отримають таку «фішку», за рахунок якої вони будуть більше схожі на флагмани, ніж на недорогі телефони.

Втім, буде в нових смартфонах Xiaomi і така головна особливість, від якої всі виявляться в шоці, тому що ніяк інакше в даному конкретному випадку бути просто не може. Так, зокрема, мобільні пристрої отримають чіп NFC, причому такий, який буде працювати по всьому світу. 

За рахунок цього всі власники Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 зможуть оплачувати покупки в магазинах через платіжну систему Google Pay, Mi Pay або будь-яку іншу, здійснювати оплату проїзду в громадському транспорті, швидко підключатися до різних музичних пристроїв, а також здійснювати масу інших дій без будь-яких складнощів. Про таке зараз власники бюджетних телефонів від даного виробника можуть лише мріяти, але незабаром мрії стануть реальністю.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут