Перший смартфон на базі Snapdragon 865 у включеному стані

0

Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) ще в червні цього року повідомив, що Xiaomi не планує випускати нові моделі Xiaomi Mi Max і Xiaomi Mi Note, принаймні в цьому році.

Однак тиждень тому відразу кілька перевірених мережевих інформаторів підтвердили, що Xiaomi Mi Note 10 не тільки вийде в цьому році, але і буде анонсований ще до кінця поточного місяця.

Читайте також  Samsung показала новий складаний смартфон із революційним екраном

Вчора з’явилася фотографія упаковки Xiaomi Mi Note 10, яка підтверджує, що смартфон дійсно існує, а сьогодні в нашому розпорядженні виявилася живі фото Xiaomi Mi Note 10 у включеному стані.

Знімки опублікував індійський Інсайдер інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який одним з перших підтвердив факт скоро виходу смартфона.

На знімках зазначено, що смартфон побудований на базі мобільної платформи з модельним номером SM8250 і кодовою назвою Kona. Згідно з витоками, вони належать однокристальній системі Snapdragon 865. Тут вже виникають питання, так як перші смартфони на базі Snapdragon 865 очікуються тільки в наступному році. Смартфон отримав 6 ГБ оперативної та 128 ГБ флеш-пам’яті.

Так що ми схиляємося до того, що на знімках показаний не Xiaomi Mi Note 10, а якийсь інший смартфон. Можливо, прототип Samsung Galaxy S11 або Xiaomi Mi 10.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут