Xiaomi анонсувала MIUI 11 для популярних смартфонів: перелік можливостей

2

Лічені години назад нова операційна система від китайської корпорації стала доступна для завантаження і установки на десять мобільних пристроїв, власники яких вже можуть зробити її установку «по повітрю», а потім встановити. Для цього телефон повинен бути заряджений щонайменше на 50%, а краще не просто його зарядити, але ще і підключити до зарядки. Так як прошивка важить близько 1,2 ГБ, перед її завантаженням з серверів китайської корпорації краще підключитися до мережі Wi-Fi, щоб зайвий раз не витрачати мобільний інтернет, включений в тарифний план. Нова прошивка принесла з собою темну тему оформлення, поліпшений користувальницький інтерфейс, нові іконки стандартних додатків, повністю нові анімації і системні звуки, а також доопрацьовану систему повідомлень і редизайн екрану блокування.

Також в прошивку MIUI 11 додали кілька нових додатків і ще кілька особливостей, які роблять її вкрай привабливою в усіх відношеннях. Починаючи з сьогоднішнього дня встановити це програмне забезпечення можна на такі моделі мобільних пристроїв, як Xiaomi MI 9 Pro 5G, Mi Max 3, Mi Mix 2, Mi 8, Mi Mix 2S, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7, Mi 9 SE, Redmi K20 і Mi 8 SE. Втім, поки що стабільна фінальна збірка доступна виключно на території Китаю, носячи статус регіональної версії. У такій немає не тільки російської мови, але ще і будь-яких сервісів Google Play, в зв’язку з чим вона не підходить для повноцінного використання будь-де за межами даного регіону світу.

Очікується, що глобальна стабільна версія прошивки MIUI 11, в тому числі на базі Android 10, виявиться публічно представлена ​​громадськості вже 16 жовтня 2019 року на території Китаю, а вже в другій половині цього місяця вийде її фінальна стабільна збірка, встановити яку на свої телефони зможуть усі бажаючі. У глобальному білді буде не тільки підтримка сервісів Google Play, але ще і підтримка величезної кількості різних мов, в тому числі російського і багатьох інших. Тепер потрібно тільки запастися терпінням і трохи почекати релізу, а поширюватися новітнє програмне забезпечення також буде «по повітрю».

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. “підтримка величезної кількості різних мов, в тому числі російського і багатьох інших” – російського… язика? Підтримка української мови україномовний ресурс вже не цікавить? Чи переклад не встигли відредагувати?

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут