Samsung розробляє спеціальну версію Android

0

Нова операційна система підвищеної безпеки на основі Android буде створена Samsung спільно з німецькою компанією blacknet. Вчора південнокорейський концерн повідомив про це на виставці з інформаційної безпеки в Нюрнберзі.

“Необхідні у військових цілях електронні прилади будуть обладнані складними, але інтуїтивно використовуваними системами управління даними і мовного управління, щоб забезпечити їх експлуатацію навіть в несприятливих обставинах в районах бойових операцій”, – повідомили в компанії.

При створенні нової операційної системи підвищеної безпеки на базі Android планують використовувати систему мобільної безпеки Samsung Knox. Вона дозволяє актуалізувати програми для мобільних пристроїв, зокрема, без використання Google. Також Samsung Knox представляє всеосяжний захист від шкідливих програм.

Зараз в бундесвері використовують смартфони без доступу до інтернету. Про це повідомив німецький тижневик Der Spiegel. У повідомленні говориться, що бійці отримали нові службові смартфони Samsung S8 без доступу до мережі. За даними Der Spiegel, за кілька місяців військові отримали близько 16 тис. Таких смартфонів.

Джерело: comments.ua

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут