Categories: Смартфони

Samsung Galaxy Fold розчарував фанатів по всьому світу

Share
Час читання: 2 хв.

Через побоювання користувачів, що дорогий смартфон зламається занадто швидко, компанія Samsung вирішила заявити про те, що її мобільний пристрій витримує 200 тисяч циклів згинання та розгинання, що еквівалентно приблизно 100 таких операцій в день на постійній основі протягом п’яти років. Таку заяву вселило впевненість в покупців, однак, як виявилося, насправді це не більше ніж гучні слова, тому що смартфон ламається набагато швидше. Видання Cnet вирішило провести пряму трансляцію, яка тривала багато годин. В рамках такої мобільний пристрій безперервно згинав спеціальний робот, а електронний дисплей фіксував кількість циклів складаючи і розкладання.

Автоматизована установка безперервно виконувала цю операцію, повністю повторюючи дії людини. У підсумку, вже через приблизно 119 тисяч згинань у Samsung Galaxy Fold перестала працювати друга половина екрану, а незабаром після цього, коли було пройдено близько 120 тисяч тисяч циклів, смартфон так і зовсім перестав відображати інформацію на дисплеї, тому що такий зламався. Виходить, що реальний ресурс роботи даного мобільного пристрою майже вдвічі менший, ніж заявленим виробником. Це означає, що він пропрацює, в середньому, 2,5 року, а потім прийде в непридатність, якщо щодня складати і розкладати смартфон по 100 разів. Навіщо виробник відверто збрехав – очевидно.

Таким чином південнокорейська корпорація спробувала зробити фірмове мобільний пристрій більш привабливим, адже термін служби на рівні 3 років вселяє не так багато довіри, як в п’ять років. З огляду на, як багато було зроблено для просування Galaxy Fold, це справжнісінький ганьба для Samsung на весь світ. Набагато правильніше було б повідомляти користувачам справжні відомості, а не такі з великим запасом, які відрізняються від реальних. На ділі ж з’ясувалося, що реальний ресурс роботи даного смартфона становить приблизно 60% від заявленого, а це колосальна різниця, через яку багато людей, можливо, двічі подумають перед тим, як віддавати величезну суму грошей за таке мобільний пристрій.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    iPhone 17 Air буде товстішим за iPhone 6, випущений у 2014-му

    Очікується, що наступного року Apple представить абсолютно новий iPhone 17 Air за $1300, в якому…

    13.11.2024

    У Google Chrome на iOS з’явилися текстові підказки для пошуку за фото

    Google оновила мобільну версію браузера Chrome для iOS і iPadOS, додавши нові можливості використання ШІ-функції…

    13.11.2024

    Як правильно заряджати ноутбук: корисні поради, які ви могли не знати

    Ноутбук — це суперзручна штука, особливо коли хочеш працювати чи дивитись фільм в будь-якому місці.…

    13.11.2024

    Експерт попереджає про нові схеми шахрайства з використанням фото

    Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…

    13.11.2024

    iOS-версія Google Chrome має нові корисні функції

    Версія браузера Chrome для платформи iOS отримала оновлення з новими функціями, які раніше були доступні…

    13.11.2024

    Програмування важливе навіть в епоху ШІ, стверджує глава досліджень Google

    Глава досліджень Google Йоссі Матіас переконаний, що програмування не втрачає актуальності навіть в епоху стрімкого…

    13.11.2024