Творець “Відьмака” збирає гроші на телефон для втомлених від Інтернету

Час читання: 2 хв.

Співзасновник CD Projekt Міхал Кичиньский (Michal Kicinski), відомої як творець серії ігор “Відьмак” і Cyberpunk 2077, запустив новий проект під назвою Mudita.

Реклама

Польська компанія Mudita, яку заснував Кичиньский, збирається створити мінімалістичний телефон Mudita Pure. Для нього вже відкрита кампанія зі збору коштів на платформі спільного фінансування Kickstarter. Незважаючи на те, що кампанія тільки-тільки стартувала, мета по збору вже помітно перевиконана. На момент написання новини на телефон Mudita Pure пожертвувано 166 тисяч доларів із зайвим, тоді як розробники ставили собі за мету в 100 тисяч.

Mudita Pure забезпечує мінімум функцій, але забезпечує їх добре. Слоганом продукту став вислів “насолоджуйтеся життям. Офлайн. Назва походить від буддійського поняття “мудита”, що означає благодушність і радість, долають при вигляді щастя і благополуччя інших людей.

Зараз читають  6 функцій iOS 18, які Android мав вже давно

Телефон дозволяє дзвонити та обмінюватися текстовими повідомленнями, отримав чорно-білий екран E Ink, таймер для медитації, будильник, музичний плеєр, календар, замітки, підтримку Bluetooth. Розробники обіцяють “тривалий” час автономної роботи, глобальне покриття GSM і мінімальне випромінювання.

Заряду акумулятора повинно вистачати на 5 днів “звичайного” використання і близько 14 днів в режимі очікування. Передбачено два слоти для SIM-карт. Телефон працює на фірмовій програмній платформі MuditaOS. Вона характеризується розробниками як надійна, швидка і легка.

Планований термін початку поставок телефону першим спонсорам — квітень 2020 року. Рано спонсорам Mudita Pure пропонується за 258 доларів (6 300 грн.), тоді як очікувана роздрібна ціна складає 369 доларів (9 000 грн.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОwww.kickstarter.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА