Чому у Huawei Mate 30 не може бути випадкових натискань?

0

Новий смартфон Huawei Mate 30 Pro отримав дисплей, який з боків зігнутий на 88%. В результаті розробники відмовилися від апаратних клавіш регулювання гучності, додавши сенсорне регулювання.

В ході презентації було оголошено про те, що для регулювання гучності досить двічі натиснути на бічну частину екрану з будь-якого боку. Те ж саме стосується кнопки спуску затвора, коли ви робите фото або відео на фронтальну камеру.

Читайте також  Xiaomi нарешті показала вражаючий Xiaomi Mi Mix Alpha

Ще до анонсу користувачі почали обговорювати можливу проблему, яку принесуть з собою екрани-водоспади. Йдеться про випадкові натискання, які, здавалося б, просто зобов’язані бути при такому вигині екрану, якщо спиратися на досвід раніше випущених смартфонів з не так сильно вигнутими екранами.

Однак віце-президент Huawei Брюс Лі (Bruce Lee) запевнив усіх, що вигнуті майже під прямим кутом частини екрану не призведуть до появи цієї проблеми і не впливатимуть на контент в основній частині дисплея.

Тут-то і криється розгадка цієї таємниці: справа в тому, що інженери Huawei розділили екран Huawei Mate 30 на три області: плоску частину та дві вигнуті з боків. Дотики до бічних частинами не впливає на те, що відбувається в плоскій основній частині. Бічні частини реагують тільки на виклик регуляторів гучності і на спуск затвора в камері.

З приводу відмови від фізичних кнопок регулювання гучності Брюс Лі заявив, що сенсорні регулятори є зручними. Huawei сподівається, що користувачі звикнуть до них досить скоро.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут