Huawei Mate 30 Pro вміє знімати відеоролики у профессіональних режимах

0

До цього моменту ми знали, що в основній камері Huawei Mate 30 Pro встановлені датчики зображення роздільною здатністю 40, 40, 8 і 3D-модуль (ToF). Камера підтримує запис відеороликів в роздільній здатності 4K, а також уповільнені відеоролики з частотою 7680 к/с.

Тепер з’явилося уточнення, згідно з якою роздільна здатність відео при частоті 7680 до/з складе 720р. Також є можливість записувати відеоролики з частотою 960 к/с в роздільній здатності 1080р. На фронтальну камеру можна буде записувати відеоролики в дозволі 2288х1080 пікселів. Що стосується молодшої моделі, то Huawei Mate 30 зможе записувати уповільнений відеоролики з частотою 960 к/с при роздільній здатності 720р.

В характеристиках камери вказані ультрашидкісна фотозйомка, нічні знімки у високій якості, одночасний запис відеороликів на дві камери, портретний, чорно-білий і професійний режими серед інших, розширений динамічний діапазон, розумні фільтри, можливість сканування документів, динамічні фотографії та інші особливості.

Читайте також  Стали відомі технічні характеристики Xiaomi Black Shark 3

Схоже, Huawei Mate 30 Pro претендує на звання не тільки кращого камерофона, але і смартфона з кращими відеоможливостями.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут