Продажі iPhone падають третій квартал поспіль, iPhone XR – бестселер

0

Незадовго до анонсу нового iPhone компанія Canalys випустила цікавий звіт, згідно з яким положення справ у Apple зараз не саме завидне. Третій квартал поспіль продажі iPhone знижуються, а річний обсяг продажів скоротився на 13%. За другому кварталі 2019 року було відвантажено близько 36 млн смартфонів iPhone.

Читайте також  OnePlus показала смартфон Concept One з невидимими камерами

Бюджетний iPhone XR виявився найпопулярнішим, що підтвердила Apple в ході вчорашньої презентації. З моменту її виходу в жовтні минулого року до кінця червня 2019 його продажі склали 47 мільйонів одиниць. До речі, ціна смартфона вчора була знижена до 599 доларів (15 000 грн.), так що він ще довго буде користуватися популярністю.

Що стосується iPhone XS і XS Max, то їх поставки з вересня 2018 по кінець червня 2019 склали 20 і 28 мільйонів одиниць відповідно відповідно.

Крім того, смартфони iPhone попереднього покоління продавалися краще. На iPhone XS, XS Max і XR довелося 59% світових поставок iPhone, в той час як на iPhone 8, 8 Plus X за аналогічний період роком раніше припадало 68% продажів.

Найбільш важливими ринками Apple залишаються США з часткою 35,5%, Китай з 16%, Японія з 9,5%, Великобританія з 4,9% і Канада з 3,3%.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут