Фотогалерея дня: складаний смартфон Samsung Galaxy Fold 2

924

Ресурс Letsgodigital, використовуючи опубліковані ескізи з патентів Samsung, створив тривимірну модель можливого наступника смартфона Samsung Galaxy Fold, який вже знаходиться в розробці.

Всього виробником було опубліковано три патенту, в одному з яких шарнір розташований горизонтально, а не вертикально, тому в складеному стані ви отримуєте більш короткий, але при цьому широкий смартфон. Рендери саме цієї моделі і представлені в даній новині.

Зареєстровані компанією Samsung Electronics патенти були опубліковані 26 серпня 2019 в базах даних Відомства інтелектуальної власності Європейського союзу та Світового відомства інтелектуальної власності. Всі три патенти були подані тільки 14 серпня 2019 року.

Два інших смартфона дуже нагадують Samsung Galaxy Fold, головна відмінність між ними полягає в місці розташування фронтальної камери, що знаходиться в правому верхньому кутах відповідно.

Зараз читають  Включений OPPO Find X5 Pro показали на реальних знімках

У смартфона, який складається вертикально, фронтальна камера розташована точно в центральній верхній частині екрана. Основна камера включає три датчика зображення.

Залишається дочекатися анонсу, щоб дізнатися, який з цих дизайнів Samsung вибрала для свого наступного складного смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я