Categories: Смартфони

MIUI 11 отримає нову технологію, якій немає рівних

Share
Час читання: < 1 хв.

Найпростіший спосіб зв’язатися з будь-ким – зателефонувати йому на номер телефону, тому що за рахунок цього можна максимально швидко донести або навпаки отримати будь-яку інформацію. Проте, говорити може бути далеко не завжди зручно. Втім, більше це не привід для того, щоб не використовувати голосовий зв’язок. Справа в тому, що китайська корпорація Xiaomi запустила спеціальну нову технологію, яка стане доступна всім бажаючим в прошивці MIUI 11. Вона, а включити її стане можливим одним дотиком, зможе автоматично переводити голос абонента в текст.

Простіше кажучи, коли співрозмовник щось говорить, вся ця інформація в режимі реального часу відображається на екрані. За допомогою вбудованого в прошивку MIUI 11 голосового помічника виявиться можливим писати текст у відповідь, а віртуальний асистент в рамках телефонної розмови озвучить написані відомості. Коли на смартфон Xiaomi надійде вхідний дзвінок, користувач зможе зрушити спеціальний перемикач на екрані виклику, слідом за цим персональний помічник почне переводити мова в текст, а також він зможе відповідати голосом за свого власника, повністю повторюючи написане ним на телефоні.

Презентація прошивки MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi відбудеться вже 5 вересня 2019 року, тобто досить скоро. Потім, через якийсь час, вона вийде для ряду флагманських моделей, а всього оновляться до неї близько 40 моделей, але деякі з таких можуть отримати апдейт у вигляді фінальної стабільної версії тільки на початку 2020 року, або ж навіть пізніше. Функція автоматичного переведення голосу абонента в звичайний текст – це одне з нововведень, які буде містити в собі нова операційна система від китайських розробників, які займаються її створенням вже майже цілий рік.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung додає новий геймерський режим у One UI 7 для Galaxy смартфонів

    Samsung щойно випустила другу бета-версію One UI 7 на базі Android 15, а користувачі вже…

    17.12.2024

    Функцію зйомки екрана в Windows 11 звинуватили у крадіжці даних банківських кар

    Портал Tom's Hardware звернув увагу на проблему із забезпеченням конфіденційності функцією Recall, що робить скріншоти…

    17.12.2024

    Xiaomi представить клавіатуру з вбудованим дисплеєм

    У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…

    17.12.2024

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024