Портал Tom’s Hardware звернув увагу на проблему із забезпеченням конфіденційності функцією Recall, що робить скріншоти практично кожного кроку користувача ПК під управлінням Windows 11. Вбудований у технологію фільтр чутливої інформації виявився марним у низці випадків.
Під чутливими розуміються паролі, платіжні форми, дані банківських карт тощо. Коли користувач переглядає такі дані на комп’ютері, Recall не повинна в цей момент робити скріншот. Однак на практиці технологія “безпеки” системи продовжувала фіксувати дії користувача.
Оглядачі зазначили, що функція продовжує знімати екран з такими даними, навіть якщо реквізити записано в додатку Блокнот або супроводжуються фразами на кшталт Capital One Visa, що має стати своєрідним стоп-словом для технології. Така сама проблема спостерігається і з PDF-файлами. Оглядачі протестували роботу фільтра і з’ясували, що, приміром, зафіксований на скріншотах номер картки зберігається при введенні у форму на веб-сторінці. Але в інших випадках фільтр спрацьовував штатно під час оплати покупок в онлайн-магазинах і зберігав скріншоти тільки до і після введення реквізитів картки.
Редакція Tom’s Hardware звернулася за коментарями до Microsoft та отримала оперативну відповідь із вдячністю і проханням частіше надсилати звіти про такі баги. Розробники пообіцяли виправити помилку якомога швидше.
У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…