Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro представлять 19 вересня

0

Індійський мережевий інформатор Ішан Агарвал (Ishan Agarwal), який продовжує публікувати свіжі новини про новинки мобільної індустрії, повідомив глобальну дату анонса смартфонів Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro.

Згідно інсайдерської інформації, Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro будуть представлені на прес-конференції, яка запланована на 19 вересня цього року. Таким чином, Huawei вирішила привернути увагу потенційних покупців нових iPhone, які повинні надійти в продаж приблизно в цей час. Раніше нові смартфони лінійки Huawei Mate анонсували в жовтні.

Читайте також  Названо найпродуктивніший смартфон 2019 року за версією бенчмарка Master Lu

Нагадаємо, тиждень тому з’являлася інформація про те, що Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro покажуть у Китаї 19 вересня, проте європейська презентація двох очікуваних камерофонів відбудеться тільки 24 жовтня цього року. Однак тепер з’явилося підтвердження, що Huawei запланувала глобальний запуск нової лінійки саме на 19 вересня. У цей день смартфони представлять не тільки в Китаї, а в усьому світі, відповідно і в продаж вони повинні надійти досить швидко у всіх регіонах.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут