Зазвичай виробничий процес будь-якого знакового смартфона, особливо флагманського, — таємниця за сімома печатками. Але іноді виробник все ж розповідає про те, як виробляються пристрої — з акцентом на високу якість продукту і налагоджені виробничі процеси. З Huawei P30 Pro сталося саме так.
Компанія запросила редактора Mirror Online на свою фабрику, розташовану в промисловому парку Songshan Lake міста Дунгуань (провінція Гуандун). Звідти — ці фото і опис виробничого процесу.
Завод має кілька виробничих ліній, на кожній з яких випускається 2400 смартфонів в день. Раніше одну виробничу лінію (а її довжина, між іншим, становить приблизно 120 метрів) обслуговувало 86 робітників, зараз, після повсюдного впровадження роботів, вистачає і 17. Як відзначають в Huawei, процес від поставки на конвеєр сировини і збірки до тестування і упаковки максимально автоматизований.
Спочатку в автоматичному режимі збирається системна плата смартфона, потім вона проходить суворий контроль якості. Далі на конвеєрній стрічці до неї приєднуються інші компоненти — дисплей, акумулятор, камера. Все це теж робиться автоматично. Потім працівник обертає смартфон в захисну плівку (щоб не залишати відбитки пальців), проводить тест на падіння, закачує ПО, тестуючи основні компоненти (камеру, гучномовець, відтворення відео), і тільки після успішного проходження всіх цих тестів встановлюється прошивка EMUI. Далі відслужила своє захисна плівка знімається, на корпус наносяться логотипи, смартфон упаковується і відправляється в магазин.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…