Google Pixel 4 з унікальною камерою помітили на публіці

0

Google в минулому місяці зробила безпрецедентний крок, підтвердивши розробку смартфона Pixel 4 і випустивши офіційне зображення. Пристрій вже було раніше помічено на публіці, і недавно ресурс 9to5Google отримав ще один набір фотографій, які демонструють Pixel 4 і його вельми помітну тильну камеру.

Як повідомляється, один з читачів ресурсу зустрів Pixel 4 в лондонському метро. Як можна бачити, флагман Google на фотографії зображений в чохлі, проте телефон впізнаваний завдяки розташуванню сенсорів. На цьому знімку добре видно як основна камера, так і другорядна. Очікується, що друга камера буде оснащена 16-Мп сенсором і телеоб’єктивом.

Читайте також  Можливості камери Xiaomi CC9 Pro показали на серії знімків

Публіка дізналася про наявність 16-Мп телеоб’єктива в майбутньому Pixel 4 завдяки витоку і аналізу попередньої версії Google Camera з невипущеним збірки Android Q. Над камерами розміщений спектральний датчик, а під ними – спалах. У нижньому правому куті близько основних вирізів можна помітити ще один невеликий проріз – імовірно для допоміжного мікрофона, який має поліпшити якість запису звуку і шумоподавлення.

Відразу після офіційного анонсу Google в минулому місяць в Мережі було опубліковано зображення Pixel 4, знятого на публіці. Одна з ключових відмінностей між фотографіями – форма чохла. У той час як перший пристрій було укладено на подобу очікуваного фірмового аксесуара від Google, на останніх знімках представлено щось неофіційне. Ймовірно, такий чохол був використаний, щоб приховати камеру, але все ж характерні вирізи видали Pixel 4 з головою.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут