Huawei готує ще один смартфон з гнучким екраном

0

Незважаючи на затримку з випуском моделі Mate X, Huawei не збирається припиняти роботу над складними смартфонами з гнучкими екранами. Новий патент дає уявлення, якою буде наступна модель.

А вона буде згинатися з двох сторін – прямо як у складного смартфона Xiaomi. Ліву і праву половинки можна загнути назад так, щоб пристрій займав мінімум місця в кишені. Правда, і товщина при цьому збільшиться.

В одній патентній заявці (вона, до речі, була оформлена 31 травня) фігурує кілька варіантів моделі — в одній дисплей як би обертається навколо корпусу, при цьому вгорі залишається частина з блоком камери, а внизу — з клавішею Home. Другий варіант передбачає практично безрамкове виконання.

Одна версія відрізняється від іншої наявністю петель, що дозволяють фіксувати половинки в конкретному положенні — приблизно як це дозволяють робити ноутбуки-трансформери.

Про випуск такої моделі, природно, поки нічого не говориться. Раніше глава європейського відділення мобільного підрозділу Huawei Уолтер Чи (Walter Li) говорив про те, що протягом кількох років Huawei випустить складні смартфони з гнучкими екранами за ціною моделей середнього рівня. Водночас перший складаний Honor обіцяний вже до кінця року. Так що друга після Mate X під маркою самої Huawei явно не затримається довше кінця першого кварталу наступного року.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут