Приблизний час читання: 4 хв

«Легенда» йде: завтра Apple попрощається з iTunes

0

Будь-який користувач техніки Apple знає, що таке iTunes. Додаток, що дебютував на комп’ютерах Mac в 2001 році, уособлює собою цілу епоху. Але незабаром iTunes може відправитися на спокій. Як пише Bloomberg, вже завтра на конференції WWDC Apple анонсує його відставку.

Замість iTunes з’являться три нові програми з промовистими назвами – Music, TV і Podcasts. Після того, як пройшла популярність плеєрів iPod, iTunes використовувалася власниками iPhone для резервного копіювання даних на ПК, і, судячи по назвам, жодна з цих програм не буде представляти таких можливостей. І тут є два варіанти: або iTunes представлять у світлі програми виключно для резервного копіювання даних на ПК, або Apple зовсім відмовиться від цієї функції, замінивши її хмарним сховищем.

Читайте також  Доступний флагман Samsung Galaxy Note 10 Lite вперше подешевшав після старту продажу

Про те, що життєвий цикл iTunes добігає кінця, говорять і дії Apple в соціальних мережах. Так, сторінка iTunes на Facebook очищена від тематичного змісту і вже перенаправляє користувачів на сторінку Apple TV в Facebook. Те ж саме сталося зі сторінкою iTunes в Instagram. Попутно вже запущений процес перейменування доменних імен, пов’язаних з iTunes. Наприклад, itunes.apple.com вже перенаправляє користувачів на music.apple.com.

Нехай iTunes і є легендарним додатком, але думка користувачів щодо його неоднозначна. Багато хто вважав його незручним, на ПК з Windows разом з iTunes потрібно встановлювати багато додаткового ПЗ, ну а швидкість роботи програми часто страждала не тільки на комп’ютерах Mac, але і на ПК під управлінням Windows.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут