iPhone 6 знятий з виробництва, iPhone 7 і iPhone 8 подешевшають

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

3 травня Apple припинила випуск п’яти моделей смартфонів: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus
Чутки про те, що компанія Apple збирається зняти з виробництва iPhone SE і iPhone 6 підтвердилися. Як пише китайське джерело з посиланням на представників ланцюга поставок комплектуючих Apple, з травня компанія припинила випуск старих моделей смартфонів, в число яких увійшов iPhone 6.

Якщо точніше, Apple припинила виробництво відразу п’яти моделей: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Всі вони були випущені в період з 2014 по 2016 рік, тому, можна сказати, свою місію вони виконали. Загалом же за весь час виробництво було продано понад 250 мільйонів iPhone 6 різних модифікацій – це найбільш продавана лінійка смартфонів Apple. У той же час зазначається, що перш ніж зняти їх з виробництва Apple створила достатній запас запасних частин для ремонту.

Після припинення виробництва iPhone SE і iPhone 6 серію iPhone для споживачів тепер будуть відкривати iPhone 7 і iPhone 8. Само собою, ці моделі повинні трохи подешевшати, щоб вписатися в цінову нішу, яку раніше займали попередники.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.