У 2020 році iPhone 8 отримає нове життя завдяки оновленим характеристикам

0

Компанія Apple виділяється тим, що не випускає бюджетних смартфонів. Замість цього вона залишає у продажу старі моделі, роблячи їх дешевше з кожним роком. Хоча бюджетними вони все одно від цього не стають.

І поки в Мережі не вщухають суперечки щодо нової версії iPhone SE, джерела повідомляють, що Apple може повести себе досить незвичайним чином, оновивши одну зі старих моделей в наступному році.

Якщо точніше, мова йде про iPhone 8. Цей смартфон продається і зараз. У США за нього без урахування податків просять 600 доларів (16 000 грн.). Враховуючи ситуацію з iPhone 7, восени, коли вийде черговий покоління смартфонів Apple, найімовірніше, iPhone 7 зникнуть з продажу (не на всіх ринках, звичайно), а iPhone 8 стане ще дешевше.

Читайте також  Samsung зареєструвала назви 9 нових смартфонів: деталі

І за цією логікою iPhone 8 має зникнути з асортименту Apple в 2020 році, але, якщо вірити свіжим даними, все буде трохи не так. Apple оновить iPhone 8, чого раніше ніколи не робила, щоб залишити його в строю. Зокрема, екран отримає нормальну роздільну здатність Full HD, а серцем буде служити SoC Apple A13. У смартфона збережуться розміри і дизайн, одинарна камера, а флеш-пам’яті 128 ГБ. Очікується, що такий смартфон буде коштувати близько 650 доларів (17 400 грн.), тобто бюджетним вже точно не буде. Враховуючи, що iPhone X купертинці просто прибрали з продажів, щоб не заважав актуальній лінійці, в 2020 році у нас просто не буде старих моделей iPhone, які б встигли неабияк подешевшати. Так що рішення Apple з iPhone 8 бачиться цілком логічним. Враховуючи його дизайн і ряд особливостей, що він ніяк не зможе конкурувати з більш сучасними моделями компанії, але запропонує альтернативу тим, хто не готовий або не може платити за смартфон 1000 доларів і більше.

Виробляти оновлений iPhone 8 буде Pegatron. Повідомляється, що компанія виробить близько 20 млн таких смартфонів, хоча, враховуючи всі нюанси, не факт, що цього вистачить.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут