Змінюючи традиції: OnePlus випустить три варіації флагманського смартфона

0
94

Починаючи з 2016 року, компанія OnePlus презентує по дві моделі смартфонів щорічно. Зазвичай влітку випускали стандартну версію, а восени – поліпшену, яка отримувала приставку T. У 2019 розробники, змінюючи традиції, представлять три варіації флагманського смартфона OnePlus 7.

Схоже, що боси OnePlus вирішили наслідувати приклад колег з Samsung. Нагадаємо, що корейська компанія в цьому році випустила відразу три версії Galaxy S10. Крім того, вона збирається презентувати ще й четверту, яка отримає підтримку мереж п’ятого покоління.

Як інформує відомий інсайдер Ішан Агарвал, в поточному році з’явиться стандартна версія OnePlus 7, поліпшена з приставкою Pro, а також старша модель з підтримкою 5G. Звичайно, цінники у представлених пристроїв будуть значно відрізнятися.

На даний момент точна дата презентації OnePlus 7 невідома, однак інсайдери запевняють, що лінійка телефонів буде представлена ​​вже в травні поточного гожа. Варто відзначити, що розробники вирішили рекламувати свої нові смартфони під слоганом Go Beyond Speed.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут