Нова бета-версія Android Q отримає аналог функції 3D Touch, реалізованої Apple ще в 2015 році для полегшення роботи зі смартфонами.
Вперше 3D Touch з’явилася на iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Ці смартфони оснащені датчиками тиску, завдяки яким функція і була реалізована. Натискання на екран дозволяло користувачеві отримати швидкий доступ до інформації або виконати попередній файлу, при цьому його не відкриваючи.
В Android 8 Oreo розробники з Google додали довге натискання, що дозволяє користувачам бачити опції швидкого доступу до основних можливостей програми. Наприклад, якщо застосувати довге натискання на YouTube, можна отримати доступ до пошуку та переглянути свої підписки.
Документація Android Q, призначена для розробників, вказує на те, що в наступній версії Android для швидкого доступу до контекстного меню програми буде використовуватися довге натискання. У розділі MotionEvents спосіб описується як «навмисне натискання на екран з великим зусиллям». Яким саме чином буде реалізована ця можливість – поки не відомо, тому що далеко не всі смартфони з Android оснащені сенсорами, що дозволяють відрізняти легку, середну і сильну ступінь натискання на екран.
Можливо, розробники з Google напишуть необхідне програмне забезпечення для вирішення цієї проблеми або оснастять відповідними датчиками нові смартфони Pixel. Можна припустити, що про новий функціонал розкажуть докладніше на конференції розробників Google, яка пройде з 7 по 9 травня.
Очікується, що наступного року Apple представить абсолютно новий iPhone 17 Air за $1300, в якому…
Google оновила мобільну версію браузера Chrome для iOS і iPadOS, додавши нові можливості використання ШІ-функції…
Ноутбук — це суперзручна штука, особливо коли хочеш працювати чи дивитись фільм в будь-якому місці.…
Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…
Версія браузера Chrome для платформи iOS отримала оновлення з новими функціями, які раніше були доступні…
Глава досліджень Google Йоссі Матіас переконаний, що програмування не втрачає актуальності навіть в епоху стрімкого…