Приблизний час читання: 3 хв

Користувачі Samsung Galaxy Note 8 скаржаться на зависання смартфонів

0

Як виявилося, проблеми є не лише в нових “піксельних” смартфонах компанії Google. На офіційному форумі техпідтримки Samsung з’являється все більше повідомлень від власників смартфонів Galaxy Note 8, які скаржаться на зависання при звичайних сценаріях використання.

Користувачі, які зіткнулися з цією неприємністю, пишуть, що зависання можуть спостерігатися в різних випадках: під час звичайних дзвінків, при використанні Bluetooth-з’єднанні для прослуховування музики в авто, під час перегляду інтернет-сторінок, а також використанні різних додатків.

Читайте також  Експерти порівняли потужність версій останнього флагманського смартфона Samsung з різними процесорами

При цьому наголошується, що, за спостереженнями користувачів, найчастіше зависання відбуваються у вкладках, пов’язаних із контактами.

Поки єдине, що допомагає в таких випадках – примусове перезавантаження пристрою. Але, схоже, через деякий час все знову повторюється. Судячи з усього, проблема не обмежена конкретним регіоном, оскільки скарги надходять з усіх частин світу.

Очевидно, що проблема швидше за все програмна. Втім, офіційної заяви від Samsung поки не надходило.

Джерело: GSMarena

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут