Google піклується про своїх користувачів і вихід версії Android 10.0 Q beta свідчить про це, більше того, даний виробник електроніки не збирається зупинятися на досягнутому.
Як стало відомо, повноцінний офіційний анонс призначений на 7 травня 2019 року. Але встановити пробну версію на свій мобільний пристрій можна вже зараз, що і зробили деякі користувачі, протестувавши роботу нашумілої операційної системи, яка своїми фішками нахилила вже iOS від Apple.
В ряд пристроїв, який отримають можливість оновитися до Android 10.0 Q beta, входять смартфони ZenFone 5 / 5z і ZenFone Max (M2) / Max Pro (M2) від ASUS; Pixel 2/2 XL і Pixel 3/3 XL від Google Pixel; Huawei nova 3, Huawei Mate 10 Pro і Honor Magic 2 від китайської корпорації Huawei, а також смартфони від фінської компанія HMD Global, яка випускає практично всі свої пристрої в рамках програми Android One і це від Nokia 8 Sirocco до Nokia 2.1. Також оновитися зможуть власники OnePlus 5 / 5T і OnePlus 6 / 6T, Galaxy S9 / S9 + і Galaxy Note 9 від компанії Samsung і китайської компанії Xiaomi з флагманами Mi 8 / Mi 8 Pro / Mi 8 EE / Mi 8 SE / Mi 8 Lite і Mi Max 3.
Першочергово, компанія Google в Android 10.0 Q вирішила зробити основний упор на здатність пристрою налаштовувати свій інтерфейс. За рахунок цього власники смартфонів отримають можливість не тільки самостійно вибирати бажане кольорове оформлення з декількох десятків пропонованих їм на вибір, але ще і змінювати форму іконок. До того ж, як на робочому столі, так і в верхньому пункті тумблера при відкритті верхньої шторки повідомлень.
Підтримка темного режиму оформлення, який включається автоматично або ж вручну стала приємною новиною для всіх користувачів, адже про таке в нових iPhone тільки мріють. Причому колір не яскраво виражений чорний, а м’який чорний, наближений до сірого. Дана можливість дозволить знизити активацію швидкості розрядки пристрою на 20-30%.
До всього іншого, нова ОС обзавелася десктопних режимом. Також з’явилася можливість скасування стеження за користувачем у фоновому режимі, йдеться про геолокації, яка перш за все запитує дозвіл на визначення місцезнаходження.
Особливим плюсом є те, що, якщо Android вирішить, що користувачеві не вистачить часу дійти до зарядного пристрою, режим енергозбереження включиться автоматично.
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…