Гірше iPhone 7 і Asus Zenfone 5: камера Sony Xperia XZ3 не вразила фахівців DxOMark

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Фахівці DxOMark дісталися до торішнього флагмана Sony Xperia XZ3, випущеного восени — і були розчаровані можливостями його камери.

Нагадаємо, флагман отримав 19-мегапіксельну одинарну основну камеру Motion Eye з оптикою f/2.0, електронною стабілізацією, підтримкою 4K-формату і швидкісної зйомки Full HD-відео при 960 кадрах в секунду.

У режимі фото в DxOMark відзначили точний автофокус, дуже хороші текстури і приємне відображення кольорів. Мінусів виявилося більше: повільний автофокус, обмежений динамічний діапазон в будь-яких умовах, погана якість фото в умовах поганої освітленості, артефакти, відсутність ефекту боке, надмірна насиченість.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У режимі відео камера показує точний автофокус, відсутність “шумів” і хорошу стабілізацію. З мінусів — нестабільність кольорів, повільний автофокус, брак деталей при слабкому освітленні і обмежений динамічний діапазон при яскравому освітленні.

В результаті за фото Sony Xperia XZ3 отримав 76 балів, за відео — 85. В середньому це 79 балів за камеру. Це набагато гірше сучасних флагманів, які набирають більше 100 балів, і навіть пристроїв середнього сегмента. Наприклад, показники краще у iPhone 7, Asus Zenfone 5 і навіть у Sony Xperia XZ Premium, випущеного в 2017 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.