Новинка Xiaomi Mi Mix 3S може поступатися попереднику у роздільній здатності фронтальної камери

199

Ми вже кілька разів чули про смартфон Xiaomi Mi Mix 3S, який повинен прийти на зміну Xiaomi Mi Mix 3 і Xiaomi Mi Mix 3 5G. Останній, нагадаємо, повинен отримати такі ж характеристики і підтримку 5G.

Джерела сходяться в тому, що зовні Xiaomi Mi Mix 3S буде не дуже сильно відрізнятися по дизайну від Xiaomi Mi Mix 3. Але відрізнити їх відразу все ж можна — за кількістю модулів основної камери. У Xiaomi Mi Mix 3 камера здвоєна з датчиками зображення роздільною здатністю по 12 Мп. А Xiaomi Mi Mix 3S з’явиться окремий третій модуль роздільною здатністю 48 Мп.

Популярні новини  OPPO випустила функцію розширення ОЗП для більш ніж 20 старих смартфонів

За конструкцією мова знову йде про слайдер, який в розкладеному стані відкриває здвоєну камеру. Ось за її характеристиками нові відомості викликають питання. Оригінальний смартфон Xiaomi Mi Mix 3 оснащений здвоєною фронтальною камерою з датчиком зображення роздільною здатністю 24 і 2 Мп. А Xiaomi Mi Mix 3S джерело приписує здвоєну камеру з датчиками зображення роздільною здатністю 12 і 2 Мп. Звичайно, залишається варіант, що джерело щось наплутало.

Також йдеться про розпізнавання користувачів по обличчях, підтримку 5G, бездротової зарядки і ціною близько 640 доларів (16900 грн.).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я