Приблизний час читання:4 хв

Хвороба флагманів. Apple визнала дратівливу проблему з iPhone XS і XS Max

0

Користувачі iPhone XS і XS Max знову почали масово скаржитися на дратівливу проблему. Після 10 секунд і більше в неактивному стані анімація екрану починає збиватися або «заїкатися», коли користувач прокручує екран і робить свайп для закриття програми.

Проблема не нова і перші скарги на неї з’явилися ще в жовтні, в соціальній мережі Facebook є навіть сторінка, присвячена їй. Компанія Apple визнає наявність проблеми і деякі користувачі вже повідомили, що в сервіс-центрі їм видали смартфони на заміну по гарантії.

Популярні новини  Фотограф протестував камеру iPhone 12 Pro. Результат вражає

Однак, на превеликий подив цих щасливчиків, нові смартфони, видані на заміну збійних, теж страждають від такої ж проблеми. Один з користувачів клянеться, що отримав два смартфона по гарантії на заміну і обидва апарати виявилися з такою проблемою.

Цікаво, що на таку поведінку смартфонів зовсім не скаржаться користувачі iPhone XR або iPhone X 2017 року. Судячи з усього, це не апаратна проблема, збоїть явно програмне забезпечення. Деякі користувачі впевнені, що проблема в режимі «глибокого сну» SoC A12 Bionic і система не встигає обробити початковий дотик користувача після періоду неактивності. За словами одного із співробітників Apple, смартфони просто некоректно відкалібровані.

Популярні новини  Фахівці DxOMark заявили: преміальний iPhone 12 Pro Max немає шансів очолити рейтинг камерофонів

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут