Huawei майже наздогнала Apple на ринку смартфонів за підсумками 2018 року

Аналітики Gartner оцінили ринок смартфонів за підсумками четвертого кварталу 2018 року і прийшли до висновку, що за звітний період в світі було продано 408,4 млн смартфонів, що на 0,1% більше, ніж роком раніше, тобто фактично ринок залишився на місці.

Аналітики стверджують, що попит на апарати початкового і середнього сегментів залишався високим на всіх ринках, а ось продажі дорогих пристроїв продовжили уповільнюватися.

Лідером ринку була Samsung, що реалізувала 70,8 млн смартфонів і зайняла 17,3% ринку, при цьому роком раніше компанія реалізувала 74 млн пристроїв.

Apple, що поки ще знаходиться на другому місці, продала 64,5 млн проти 73,2 млн роком раніше. Зате Huawei хоч і залишається на третьому місці, наростила продажі з 43,9 до 60,4 млн пристроїв. Також до п’ятірки увійшли Oppo і Xiaomi, продавши відповідно 31,6 і 27,8 млн смартфонів.

За підсумками всього року список лідерів був таким же, але Xiaomi з Oppo помінялися місцями. Huawei і Apple розділяли всього 6 млн смартфонів (209 і 203 млн відповідно).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я